BEZPŁATNA DOSTAWA DO PACZKOMATU OD 198 ZŁ, KURIEREM OD 299zł
Strona główna » WYPRAWKA » Karmienie » Butelki do karmienia

Butelki do karmienia

Butelka do karmienia wydaje się być łatwym zakupem, dawniej tak było, teraz wybór nie jest taki prosty. Ogromny wybór dostępnych butelek na rynku utrudnia zakup. Zastanowić się należy nad rozmiarem i materiałem wykonania. Butelki marki Sterifeed produkowane są w Polsce z dwóch rodzajów materiału: ze szkła borokrzemowego o zwiększonej wytrzymałości oraz poliprpylenu. Butelka antykolkowa doskonale nadaje się przy odstawieniu piersi, ma szeroki smoczek kształtem i strukturą przypominający matczyną pierś.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Jaka butelka do karmienia noworodka i niemowlaka?


Butelka do karmienia Sterifeed ma wyraźną podziałkę, dzięki której precyzyjnie odmierzysz ilość pokarmu. Pasuje do większości smoczków dzięki uniwersalnemu kołnierzowi. Zakrętka umożliwia przechowywanie mleka oraz w razie potrzeby wyjścia z domu zabrania ze sobą.
Dla niemowląt wystarczy butelka o pojemności 120 ml, mniej więcej w piątym miesiącu warto zaopatrzyć się w większą do 240 ml. 

 

Butelka szklana czy plastikowa?


Coraz większą popularnością zaczynają cieszyć się na nowo szklane butelki. Szkło borokrzemowe użyte do produkcji butelek charakteryzuje się wysoką odpornością na wysokie temperatury, nie przenosi, nie utrzymuje zapachów, nie wchodzi w reakcje z pokarmem. Bezpieczna dla dziecka, szkło wyparza się znacznie szybciej. 
 

Jedna butelka nie wystarczy


Butelkę do karmienia trzeba wymieniać średnio co 3 miesiące, bezwzględnie wymieniamy jeśli są widoczne zarysowania, pęknięcia, nawet te niewielkie - ze względów bezpieczeństwa. Szklana butelka jest odporna, ale także się zużywa, przy szklanych butelkach trzeba zwyczajnie obserwować kondycję szkła.


Butelka antykolkowa 


Antykolkowa butelka wykonana jest z bezpiecznego silikonu spożywczego to butelka z szerokim smoczkiem, którego budowa wzorowana jest prawdziwą piersią matki. Idealna do przejścia z karmienia piersią na butelkę. Cały sekret butelki antykolkowej tkwi w Systemie Dual Air Vent, systemie dwóch otworów wentylujących, które odpowiadają za regulację ciśnienia w butelce, co zapobiega połykaniu pęcherzyków powietrza przez malucha, które powodują gazy i kolki. Butelka Mimijumi nie tylko strukturą przypomina maminą pierś, ale także ma kolor zbliżony do koloru skóry. Butelka Comotomo ma nie tylko elastyczny smoczek, ale cały jest wykonany z miękkiego silikonu, jest wygodny, dobry do trzymania i chwytania, maluch zasysając pokarm pracuje także rączkami, butelka Moms Breast dostarczy doskonałych wrażeń dotykowych.

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
2021 Kolyskowe.pl - wszystkie prawa zastrzeżone