Najniższe ceny tylko u nas! Zawsze minus prowizja allegro
Strona główna » Senso-Rex

Senso-Rex

Senso-Rex

Senso Rex producent kołder obciążeniowych, za sprawą których podniesiesz jakość swojego życia, pozbędziesz się nerwów, problemów z zasypianiem, zneutralizujesz objawy również niektórych dolegliwości i schorzeń. Kołdra obciążeniowa to połączenie najwyższej jakości bawełny oraz wypełnienia z kulek silikonowych, które stanowią obciążenie. Ciężar, który jest rozłożony po całym ciele oddziałuje na mięśnie, stawy, ścięgna rozluźniając je, podnosząc poziom serotoniny odpowiedzialnej za pozytywny nastrój oraz hormony snu, czyli melatoniny. Dzięki temu zaśniesz szybciej, osiągniesz głęboki, spokojny sen i wstaniesz wypoczęty/-a. Wyspany człowiek to szczęśliwy człowiek, pełen energii w ciągu dnia, udowodniono naukowo, że dzieci sypiające pod kołderką obciążeniową szybciej rozwijają procesy integracji sensorycznej, łatwiej przyswajają wiedzę i mają lepsze relacje z rówieśnikami. 

Kołdra obciążeniowa dla dorosłych to nie tylko pomoc w zaburzeniach snu, w osiąganiu lepszych wyników w pracy, poprawa nastroju, spanie pod kocem obciążeniowym redukuje symptomy chorób układu nerwowego, a także chorób starczych takich jak Alzcheimer, czy Parkinson. Delikatny i równomierny nacisk na mięśnie, stawy i ścięgna łagodzi bóle, skupione ognisko bólu pod ciężarem rozchodzi się po całym ciele, jest nieodczuwalny. 


Kołdra obciążeniowa powinna być dobierana szczególnie w oparciu wagę użytkownika, u dzieci istotny jest także rozmiar. Prawidłowo dobrany ciężar kołdry powinien wynosić około 10% masy ciała użytkownika. Kołdra obciążeniowa nie powinna być zbyt duża, ani zbyt ciężka. Zbyt lekka kołdra obciążeniowa nie spełni swoich funkcji, a zbyt ciężka może wywołać odwrotny rezultat, zbyt mocno pobudzać. Kołderka obciążeniowa dla dzieci powinna mieć długość o 20 cm więcej od wzrostu dziecka.
Pamiętajmy o tym, że nie można tak po prostu zacząć spać pod kołdrą obciążeniową. Należy przyzwyczaić organizm do ciężaru kołdry. Odpowiednie wytyczne doboru koca obciążeniowego pod względem wielkości i wagi znajdziesz pod linkiem https://www.kolyskove.pl/co-to-koldra-obciazeniowa-n-8.html


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Waga kołdry

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
2023 Kolyskowe.pl - wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu